پرستاری بدون پیش دانشگاهی تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
من دیپلم تجربي دارم امسالم فوق دیپلم تربیت بدنی ميگيرم .(ولی پیش دانشگاهيي تجربي ندارم ) میخواستم بدونم میشه برای سال آینده امتحان کاردانی به کارشناسی بدم برای رشته های (پرستاری ،مامایی،و سونوگرافي) برای دانشگاه دولتی ??? یا باید همین رشته تربیت بدنی خودم رو ادامه بدم برای کارشناسی ?? اگر اینجوری نشه میشه بدون پیش تجربي کنکور بدم ???برای این رشته ها
  • سارا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سارا جان

در وحله ی اول ، از رشته تربیت بدنی نمی تونین به رشته های زیرمجموعه پیراپزشکی در آزمون کاردانی به کارشناسی تغییر رشته بدین.

در وحله دوم و از اوون گذشته برای همه این رشته ها امتحان کاردانی به کارشناسی وجود ندارد که شما بتونین شرکت کنین!

رشته های پیراپزشکی مقطع کاردانی به کارشناسی از این قرار هستن:
تكنولوژی اتاق عمل
بهداشت عمومی
تكنولوژی پرتوشناسی
علوم آزمايشگاهی
مامايی
هوشبری
فوريت های پزشكی

که برای تحصیل در همگی این رشته ها میبایست مقطع کاردانی اوون رو گذرونده باشین و رشته ای مثل پرستاری در کل کاردانی نداره که …

در مورد کنکور تجربی هم
شما در صورت داشتن مدرک کاردانی ( که شما کاردانی تربیت بدنی دارین و به جای پیش دانشگاهی قرار میگیره )
و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای

می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین.

پس تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*