مدیریت رابطه

توانمندی فردی و ارتقا مهارت های ارتباط بین فردی

حوزه های خدمات

در این جلسات همه چیز از همه جا در حوزه مسائل شخصی، نگرشی و تعاملی فرد قابل طرح می‌باشد و با ورود به جنبه های مورد خواست فرد، به پاکسازی ذهنی، توان بخشی و نظم دهی انرژی های روانی فرد پرداخته می‌شود.

هزینه مشاوره

در مرکز پدرام، سعی شده بهترین کیفیت مطلوب خدمات با نازلترین قیمت ممکنه ارائه شود تا ضمن احترام به حرمت مراجعان، زمینه استفاده حداکثری مخاطبان و بهره برداری بهینه برای همگان فراهم گردد.

کیفیت مشاوره

همیشه بهترین تعیین کننده شما هستین، پس با یک جلسه مشاوره (۱۰-۱۵ دقیقه ای) رایگان از کیفیت خدمات اطمینان بیابید و سپس راهنما و مشاور خودتون در مسیرهای پر فراز و نشیب رو انتخاب کنین.

نحوه مشاوره

براساس نیاز، خواست، دسترسی یا توان ارتباطیتون می‌تونین از جلسات مشاوره به صورت حضوری و یا تلفنی استفاده کنین و خدمات مورد نیازتون رو با آرامش دریافت کنین.

در جلسات توانمندی فردی و ارتقا مهارت های ارتباط بین فردی با بررسی گذشته و حال فرد، آموزش‌های لازم جهت برخورد صحیح با هر یک از افراد در تعامل با فرد بررسی شده و آموزه‌های لازم مبنی بر ارتقای کیفیت این ارتباط ارایه می‌گردد.

اینکه با افراد نزدیک ( همسر، دوستان، خانواده، همکاران و … ) در زندگی چگونه رفتار نماییم که از روابطمان لذت ببریم مسلما نیازمند توانایی و مهارت است که متاسفانه هیچگاه به صورت حرفه ای به ما آموخته نشده است، و بسیاری اوقات به دلیل نداشتن این مهارت ها، حق ما ضایع شده و یا آن رابطه یا جایگاهی که لایق آن هستیم را به دست نمی آوریم که گذراندن این دوره و آموزه‌های آن که براساس رویکرد کارل راجرز Carl Rogers  در پذیرش بدون قید و شرط و نگاه مثبت به انسان و به صورت مراجع محور پایگذاری شده است، به راحتی خواهیم توانست حس بهتری از زندگی خود بگیریم و کیفیت روابطمان به شدت بهتر و لذتمان از زندگی بالاتر رود..

بدو تولد تا لحظه‌ی وداع با دنیا همه‌ی انسان‌ها در کنار خانواده و در ارتباط با مسائل عاطفی و تعاملات خانوادگی هستند… انسان موجودی اجتماعی است و مسلما هیچ‌گاه توان تفکر در مورد طرد شدن از سوی اجتماع خود را ندارد (مگر در شرایط نا سالم و مشکلات خلقی و یا تیپ های شخصیتی بسیار نادر) و متاسفانه بسیاری اوقات ما به دلیل اشتباهتمان در ارتباط با خانواده، دوستان، نزدیکان و عدم تعامل صحیح و به موقع و یا عدم انجام اصولی روابط و تعاملات عاطفی و … دچار مشکلات فراوان و سردرگمی‌های حاد عاطفی می‌شویم که تحمل آن برای همگان بسیار دشوار و دور از ذهن است .
پیشنهاد صریح من در این موارد به صورت شفاف این بوده که هیچگاه در این حوزه تعلل ننمایید و در صورت بروز بحران‌های خارج از کنترل و توان خود برای جلوگیری از خسارت‌های نابه‌جا که بر اساس عدم شناخت و یا پایین بودن توانایی ما می‌باشند به یک مشاور خبره مراجعه نمایید.
اکثر ما تجربه‌ی تخریب پل‌های پشت سر خود در یک رابطه را داریم، البته که امیدوارم برای شما خواننده این مطلب تا کنون این تجربه به وجود نیامده باشد ولی در صورت بروز آن در جهت کسب کمک از یک فرد ذیصلاح درنگ ننمایید.

و البته فرد متفکر همیشه سعی می‌کند پیشگیری نماید تا درمان، پس بهتر آن است که همین امروز با داشتن یک یا چند جلسه توانمندی فردی، عمق جدیدی به نگاه، نگرش، توانایی‌ها و مهارت‌های ارتباطی خود دهید و طعم تازه‌ای از ارتباطات را بچشید.

این دوره به صورت کاملا خصوصی و تک نفره برگزار می‌گردد، تا فرد در محیطی آرام و راحت، برون ریزی کامل داشته باشد و با رویارویی با واقعیت اخلاقی و شناختی خود، به ساخت جدید و مورد نیازش دست یابد.

زمان هر جلسه ۵۵ تا ۶۰ دقیقه می باشد و تعداد جلسات برای هر فرد بر اساس نیاز او متفاوت می‌باشد و ممکن است بین ۳ تا ۷ جلسه به طول انجامد.

فواصل بین جلسات می تواند از ۲ تا ۷ روز باشد تا انسجام و پیوستگی مفاهیم حفظ گردد، که البته بر اساس خواست فرد و وجود شرایط مورد نیاز گاهی می توان ۲جلسه را در یک روز و توامان برگزار نمود تا هم در صرف زمان صرفه جویی گردد و هم زودتر به نتیجه ی مطلوب دست یافت.

انتظار می‌رود در انتهای جلسات این دوره فرد:

 • null

  شناخت زندگی

  نگرش عمیق‌تری به زندگی داشته باشد و با شناخت ویژگی‌های خود مسیرهای صحیح را برای خود تشخیص دهد.

 • null

  انتخاب صحیح شغل ، دوست و ...

  در انتخاب شغل، دوست و همراهان زندگی دقت بیشتر و انتخاب‌های صحیح‌تر داشته باشد، همچنین توانایی الویت‌بندی و برنامه‌ریزی در انجام امور را داشته باشد.

 • null

  پیشرفت شغلی

  تسلط بهتری بر شغل خود داشته باشد و با نگرش صحیح در شغل و جایگاه خود انجام وظیفه نماید و پیشرفت در کار را به زودی مشاهده کند و از شغل خود لذت ببرد

 • null

  تشخیص و بیان نیاز

  در بیان نیازها و خواسته‌های منطقی خود توانمند باشد و توانایی تشخیص بین خواسته‌های منطقی، غیرمنطقی و هیجانی خود را در روابط ( کاری، فردی، عاطفی، خانوادگی و … ) داشته باشد.

 • null

  کنترل احساسات و هیجانات

  توانایی کنترل احساسات و هیجانات خود را داشته باشد و در موقعیت ها برخلاف همیشه و با توجه به نیاز موقعیت بروز هیجانی داشته باشد.

 • null

  تعامل با دیگران

  خود را بهتر بشناسد و بر ویژگی‌های خود شناخت و تسلط داشته باشد و بداند با هرکس باید چگونه تعامل داشته باشد و چگونه خواسته های خود را مطرح نماید.

این دوره به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

 • null

  افراد علاقه مند به بهبود روابط با نزدیکان

  کسانی که نیازمند تعامل مثبت و سازنده با اطرافیان، خانواده و دوستان خود هستند.

 • null

  افراد گوشه گیر

  افرادی که خود را گوشه گیر می‌دانند و می‌خواهند ارتباط سازنده تری با دنیای اطراف خود برقرار نمایند.

 • null

  افرادی که در انتخاب مشکل دارند

  افرادی که فکر می‌کنند تا به حال انتخاب های موفق و صحیحی نداشتند و در انتخاب گزینه ی غلط را برمی گزینند.

 • null

  افرادی که سوالاتی بی پاسخ دارند

  شخصیت هایی که به نظر خودشان کامل نشده‌اند و سوالات پاسخ نداده ای به خود دارند.

 • null

  افرادی که خواستار درآمد بالا و ..

  آن دسته از افرادی که اعتقاد به درآمد بالا، روابط احساسی گرم و رضایت از خود دارند.

 • null

  افرادی که تمایل به جذب دیگران دارند

  آن دسته از افرادی که به دنبال جذب حداکثری افراد و لذت بیشتر از زندگی و روابط فردی خود هستند.

 • null

  دوستداران پیشرفت و افراد کمال طلب

  افرادی که معتقد به پیشرفت هستند و از سکون، یک جا ماندن و در جا زدن راضی نیستند.

 • null

  افراد بین ۱۵ تا ۳۵ سال

  این دوره تقریبا برای همه ی افراد در هر شرایطی پیشنهاد می‌گردد و البته مخاطبان اصلی دوره بین سنین ۱۵ تا ۳۵ سال هستند.

 • null

  افرادی که خواستار ایجاد رابطه ماندگار و عمیق هستند

  کسانی که می‌خواهند با فرد مورد علاقه‌ی خود رابطه ی عاطفی ماندگار و عمیقی داشته باشند.

 • null

  افراد خواستار پیشرفت شغلی

  کسانی که می‌خواهند در شغل خود پیشرفت کرده و هر روز جایگاه و درآمد بهتری داشته باشند.

  افراد

 • null

  افرادی که شکست عاطفی را تجربه کردند

  افرادی که در ارتباطات عاطفی خود شکست ناعادلانه‌ای خورده‌اند و واقعیت درونی خود را هیچگاه نتوانستند بروز بدهند.

 • null

  دوستداران پیشرفت در زندگی

  شخصیت هایی که دوست دار پیشرفت و تکامل هستند و می‌خواهند گوهر وجودی خود را بیابند.