نمونه کارنامه های کنکور زمین شناسی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام و احترام خدمت جناب دکتر پدرام گرامی من دبیر زمین شناسی بوده و در صدد جمع آوری مطالبی در مورد نقش زمین شناسی در قبولی کنکور دانش آموزان به منظور ارائه در کارگاهی آموزشی برای دبیران زمین شناسی هستم. در سایت شما به مطالب بسیار ارزشمندی در این رابطه برخورد نمودم. بخصوص در مورد نمونه کارنامه های کنکور تجربی در سال های 97 و 96 . 1. آیا اجازه استفاده از مندرجات کارنامه ها را برای ارائه در پاورپواینت خودم با ذکر منبع سایت شما دارم؟ 2. آیا درصدهای ذکر شده در کارنامه های فوق الذکر دقیق و مطابق با اصل کارنامه ها بوده است؟ با احترام. رضا نداف دبیر زمین شناسی
  • رضا نداف 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام جناب نداف عزیز

قبل از هر چیز ممنون از رعایت اصول و موازین حرفه ای
امیدوارم همیشه در کار و فعالیتتون مستدام و ثابت قدم و رو به پیشرفت باشین.

با کمال میل استفاده از هر کدوم از مطالب با ذکر منبع بلامانع و باعث افتخار هستش.

بله . کارنامه ها چک شده هستن و قابل استناد ( البته میدونین که در سال های اخیر رتبه های هر سال جابه جایی هایی زیاد داشتند ولی در کل کارنامه ها بنا به سال مربوطه دارای سامت محتوایی هستند.

پیروز و سربلند باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*