میزان تکرار در سوالات کنکور ارشد

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید مزاحمتون شدم میخواستم ازتون بپرسم که چند درصد سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی(باغبانی)تکراریه و از سوالات کنکور های سال قبل است؟
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
4
0

سلام دوست عزیز

میزان تکرار در سوالات کنکور همه ی مقاطع بین 60تا70 درصد هستش و کنکور مقطع کارشناسی ارشد هم از این قاعده مستثنی نیست.
کماینکه میتونیم بگیم خیلی بیشتر هم هست.
چرا که موضوعات و سوالات برای کنکور در هر رشته محدود و مشخص هستند.
یعنی شما اگر تسلط نسبی بر کنکور سال های قبل ( در هر رشته ای ) داشته باشین، می تونین این امید رو داشته باشین که با ضریب بالا در یک دانشگاه خوب سراسری پذیرفته بشین.
حال در این بین، نحوه ی عملکرد مطالعاتی در زمان مانده تا کنکور کارشناسی ارشد شما بسیار مهم هستش و اینکه برنامه ریزی شما چقدر منسجم و بر اساس هدف باشه تعیین کننده ی موفقیت خواهد بود.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*