مشاور برنامه‌ریزی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
با سلام. من ۲۵ سالمه و ترم ۳ ارشد مکانیک . با این حالیکه خیلی فاصله گرفتم از دروس دبیرستان تصمیم گرفتم برا کنکور تجربی ۹۷ شرکت کنم. دیپلمم ریاضی هستش. کتاب تهیه کردم ولی حجمش خیلی زیاده . میخوام برنامه‌ریزی کنم هم به درس دانشگاه برسم هم برا کنکور نتیجه مطلوبی بگیرم . ممنون میشم راهنماییم کنید.
  • پریسا 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

اگر خودتون میخواین اقدام به برنامه‌ریزی کنین ، مثل همیشه میگم برنامه می‌بایست حجمی-زمانی باشه و برخی جزئیات تووش مشخص شده باشه که بعد بشه مترش کرد و میزان پیشرفت رو بررسی کرد و همچنین نکته ی مهم اینه که به صورت واقعی و براساس تواناییتون باشه، حجم برنامه نباید بیش از حد توانتون و یا خارج از عرف مطالعاتیتون باشه، در مورد چینش و ترکیب و روش مطالعه هر درس هم که مطلب زیاد هست پیشنهاد میدم مقالات مربوطه در سایت رو مطالعه کنین و یا اینکه تماس بگیرین با همکاران که در خدمتتون باشیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*