شرکت همزمان در کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد و انتخاب رشته روزانه در هردو کنکور

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
من دانشجوی سال آخر روزانه شیمی هستم میخواستم بپرسم اینکه میگید امکانش هس هم کنکور کارشناسی ارشد داد و هم کنکور تجربی همزمان داد سوال من درمورد انتخاب رشته در هردو هس اگه من برای کارشناسی ارشد رشته روزانه و هم کنکور تجربی برای پزشکی روزانه انتخاب رشته کنم انتخاب رشته تجربی به انتخاب رشته کارشناسی ارشد لطمه نمیزنه یا برعکس اگه روزانه کارشناسی ارشد قبول شم با توجه به این که کنکور کارشناسی ارشد زود تره به انتخاب رشته کنکور تجربی صدمه نمیزنه اینکه هردو روزانه قبول شم چیکار میشه کرد
  • زهرا 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام زهرا جان

از نظر کنکور دادن . بله امکانش هست و هیچ مشکلی نداره که شما در یک سال هر دو کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد رو آزمون بدین.

در مورد انتخاب رشته ، هم میشه انتخاب رشته همزمان روزانه انجام دین، ولی میدونین که قبول بشن و به هر دلیلی ثبت نام نکنین، در اوون مقطع محرومیت روزانه برای سال بعد خواهید داشت.

مطمئنا هم میدونین که همزمان دو رشته رو نمیتونین بخونین و تنها میتونین در یک دانشگاه ثبت نام و تحصیل کنین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*