شروع از صفر

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام من دانش آموز فارغ تحصیلم .رشته ام ریاضی بوده و این 2 ماه 2 هفته باقی تصمیم گرفتم درس بخونم برای رشته ریاضی و واقعا نمیخام سال بعد درس بخونم چون کتابا عوض میشن ریاضی و عمومی هام خوبه و 3 تا درس رو خیلی تخصص توش ندارم(زیست شیمی فیزیک)خواستم بدونم میتونم این مدت برای پزشکی درس خوند به عقیده خودم میشه جون خیلیا تو فرصت کم معجزه کردن ولی دودلم لطفا کمکم کنین زندگی ام خیلی سخت شده دکنر مشکلات مالی زیاده …..
  • محمد مهدی صمدی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام محمد مهدی صمدی عزیز
در وحله ی اول بدون که برای سال آینده کتاب ها عوض نمیشه و تا دو سال آینده کنکور با سیستم نظام قدیم هم از نظر محتوای سوالات برگزار میشه و در واقع دو دسته سوالات خواهیم داشت که هم نظام قدیم و هم نظام جدید رو پوشش میده.
در مورد این که در این دو ماه میشه نتیجه گرفت ، کاملا بستگی به توان مطالعاتی و برنامه ریزی و گذشته ی شما داره، اگر توی 3 تادرس تخصص نداری ، کار سخت میشه و مسلما باید خیبلی بیش از حد تلاش کنی و توان بذاری که بتونی به هدفت نزدیک بشی …
اگر برنامه ریزی صحیحی نداری و نمی دونی دقیقا راهکارهای مطالعاتیت چیا هستن، پیشنهاد میدم این چند هفته رو با مشاوره حرکت کنی که حداقل از زمانت استفاده ی بهتری داشته باشی… اگر دوست داری با کارشناسان ثبت نام مجموعه تماس بگیر راهنماییت میکنن.
پیروز باشی .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*