رتبه‌ی قبولی فیزیوتراپی برای دانشگاه تهران

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
رتبه‌ی مورد نیاز(حداقل) برای قبولی درفیزیوتراپی دانشگاه های تهران چه قدر است؟
  • فرناز 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

همیشه ارقام، آمار و اطلاعاتی از کارنامه های قبولی هر یک از مناطق (۱ و ۲ و ۳) در جاهای مختلف منتشر و دیده می‌شود که براساس اطلاعات در دسترس از کنکور سال قبل توانسته‌اند در رشته مورد نظر مثلا فیزیوتراپی در دانشگاه دولتی روزانه و … مورد پذیرش قرار گیرند و البته بسیاری مواقع این درصدها وترازها تخمینی می باشند چرا که با کاهش یا افزایش ظرفیت های قبولی ممکن است این پیش بینی دچار تغییر شودو واقعا تمرکز بر این موارد و بررسی وسواس گونه‌ی این اعداد و ارقام کاری بیهوده و استرس آور خواهد بود و به شدت پیشنهاد پرهیز از آنها را دارم ولی می توانیم به صورت کلی و برای پاسخگویی به این سوال می توانم حدودا بگویم که اگر رتبه کلی شما به نسبت اعداد مطروحه بهتر باشد شانس خوبی برای قبولی در رشته‌ی فیزیوتراپی خواهید داشت.

رتبه قبولی رشته فیزیوتراپی دولتی دانشگاه شهید بهشتی تهران.روزانه.منطقه2 سال95 در منطقه:1792 ، رتبه کشوری  3714  /  رتبه قبولی رشته فیزیوتراپی دولتی دانشگاه شهید بهشتی تهران. روزانه. منطقه3 سال95 ، در منطقه:1137 ، رتبه کشوری: 6275   /  درصد قبولی رشته فیزیوتراپی دولتی دانشگاه ایران.روزانه. منطقه1 سال95 ، رتبه در منطقه: 1886 رتبه کشوری: 5688   /   درصد قبولی رشته فیزیوتراپی دولتی دانشگاه ایران.روزانه. منطقه 2 سال95 ،  در منطقه:2637 رتبه کشوری: 5517   /  درصد قبولی رشته فیزیوتراپی دولتی دانشگاه اصفهان.روزانه. منطقه 3 سال95 ،  در منطقه:1579 رتبه کشوری: 8208  /  درصد قبولی رشته فیزیوتراپی دولتی دانشگاه اصفهان.روزانه. منطقه 2 سال95 ، در منطقه:2872  رتبه کشوری: 6021

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*