دیپلم کاردانش به تجربی و کنکور پزشکی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
لطفاً راهنماییم کنید من متولده72هستم و تاسوم انسانی خوندم اما سوم تجدید آوردم ادامه ندارم تغییر رشته دادم و دیپلم مدیریت خانواده گرفتم اما دیگه ادامه ندادم تاالان که تصمیم گرفتم برم کنکور تجربی بدم بهم گفتن باید کتابهای تخصصی پیش دانشگاهی تجربی بخونم الان که نظام تغییرکرده میشه لطف کنید دقیق اسم کتابهای که باید پاس کنم که بتونم کنکور تجربی بدم رو بهم بگید. توروخدا بگید هرچی توی سوالات گشتم نبود من الان بخام از کارو دانش برم تجربی و تمام کتابهای عمومی فنی وکارودانش و رشته های نظری رو پاس کردم برای رفتن به پیش دانشگاهی تجربی دقیقا چندکتاب و به چه نامی باید پاس کنم
  • پردیس محمدی 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام پردیس جان

باید به آموزش و پرورش منطقه تون مراجعه کنین تا بهتون راهنمایی کنن و بگن که چه واحدهایی رو باید بگذرونین تا بتونین دیپلم تجربی نظام جدید رو بگیرین که بتونین کنکور بدین.

بدیهی هست که حداقل 5درس اختصاصی تجربی ( زیست . شیمی . فیزیک . ریاضی . زمین شناسی ) رو باید بگذرونین
که آموزش و پرورش بر اساس سوابق تحصیلیتون راهنمایی دقیق میکنه و این چیزی نیست که در سایت ها دنبالش بگردین.

در مورد تهیه منابع آموزش و مشاوره وبرنامه ریزی هم نیاز داشتین ما در خدمتتون هستیم، با ما تماس بگیرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*