حق انتخاب کنکور نظام جدید

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من داوطلب نظام قدیمم میخوام کنکور نظام جدید شرکت کنم تو سایتا مختلف و سایت کانون و پیک سنجش نوشته شده که حق انتخاب واسه کنکور99داده شده اما چرا تو سایت سنجش خبری درمورد قطعی شدن حق انتخاب ننوشته یا اخبار خبری راجبش نگفته من منتظرم تو سایت سنجش خبری راجب حق انتخاب بنویسن بعد برم منابع نظام جدید بخرم و از روی اون منابع بخونم فعلا مباحث مشترک از رو منابع نظام قدیم میخونم بنظرتون کارم درست؟خودم حس خوبی ندارم حس میکنم اگ این مباحثم از منابع نظام جدید بخونم بهتر بنظرتون اینک میگن حق انتخاب داده شده خبرش قطعی یا نه؟من برم منابع بخرم یا منتظربمونم تا خبرشو تو سایت سنجش بنویسن؟
  • فاطمه 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه جان

دقیقا مساله اینجاست که صرفا یک خبر و مصاحبه از آقای خدایی رئیس سازمان سنجش منتشر و نقل شده که گفتند: قراره حق انتخاب داده بشه و هنوز به صورت مصوبه رسمی و قابل استناد این مطلب منتشر نشده،
اگر دقت کنین در سایت ما هم خبر به صورت پیوست خبر قبلی و در ادامه ی هم منتشر شده تا از اشتباه جلوگیری کنه.

کار درستی میکنین که مباحث مشترک رو میخونین.

حستون درست نیست، حس خوب داشته باشین و با خیال راحت کتب خودتون رو مطالعه کنین.

مشخص نیست این خبر مصوبه بشه یا خیر… ان شاله که بشه و اونایی کهدوست دارن به خواستشون برسن ولی نباید به این شکل باشه
و
اگر به این شکل بود، احتمال زیاد از مباحث نظام قدیم هم، حذفیاتی رو اعلام میکنن

منتظر بمونین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته های خاص که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*