تغییر رشته دیپلم برق به کنکور پزشکی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من دیپلم برق دارم و میخوام برای پزشکی کنکور بدم دانشگاهم رفتم اما چون علاقه نداشتم ولش کردم ۲۸ ساله هستم باید چیکار کنم ممنون
  • سید امیر احمدی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سید امیر عزیز

شما یا باید مدرک کاردانی و یا مدرک پیش دانشگاهی نظری داشته باشین تا بتونین هر کدوم از گروه های کنکور سراسری مثل تجربی شرکت کنین.

این یعنی اگر یکی از این مدارک رو داشته باشین یا بتونین تا شهریور ماه 1398 بگیرین، بهمن ماه امسال میتونین برای کنکور اقدام کنین و در هر رشته ای که تلاش کنین (مثلا پزشکی) قبول بشین و تحصیل کنین.

البته بهتر میدونین برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل آموزش صحیح از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی و عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این ها باید براساس شرایط شما و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*