تخمین رتبه کنکور سراسری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام استاد باعرض معذرت میخوام بدونم اگه تخمین رتبه سال 97 رتبه 300تا400 رو بده میشه امیدوار بود که رتبه زیر1000شه تو کنکور 98 ممنون میشم جواب بدید لطفا خواهش میکنم جواب بدین
  • علیرضا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام علیرضا جان

در وحله ی اول باید بگم به هیچ کدام از تخمین های اینچنینی که بر اساس درصد های احتمالی ( فرضی) شما نسبت به عملکردتان در کنکور هست و با رفرنس گیری از وضعیت کنکور و پذیرش و ظرفیت ها و … سال گذشته، نمی توان اعتماد کرد و تقریبا هیچ پایه و اساسی برایشان وجود ندارد.

ولی اگر شما با این اعداد مطروحه اعتماد دارین، بله می توان این فرض را داشت که زیر 1000 را قطعا بیاوریم.

خوب است بدانید، در فرآیند انتخاب رشته ، ما با درنظر گرفتن ظرفیت های جدید پذیرش در سال جاری و اعمال پارامترهای مختلف موثر به نتایجی در زمینه ی میزان احتمال قبولی شما با توجه به رتبه ی واقعی کسب شده در زیرگروه های مختلف خواهیم رسید و با الگوهای صحیح به انتخاب رشته می پردازیم تا ضریب احتمال قبولی شما در رشته ی دلخواه بسیار بیشتر شود.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*