بهیاری به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام، خسته نباشید… من لیسانس کشاورزی دارم به علت شرایط شغلی بد رشتم ، در دوره ی یکساله ی کمک پرستاری شرکت کردم نزدیک به دو ساله در بیمارستان کار میکنم، الان دوس دارم در کنکور شرکت کنم،میخواستم ببینم میتونم در کنکور بهیاری به پرستاری شرکت کنم؟ چه دروسی باید بخونم؟
  • عارف 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام عارف عزیز

بله . میتونین شرکت کنین

در مورد دروس هم شما با گروه تجربی در آزمون سراسری شرکت میکنین و لازمه تمامی دروس رشته تجربی رو بخونین و کنکور بدین ولی سهمیه ی ویژه ی 10 درصدی از جمعیت پذیرش در رشته پرستاری، مختص بهیاران هست که شانس قبولی شما رو چند برابر میکنه.

پس تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*