برنامه میخوام واسه کنکور ۹۹

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من امسال سال دوازدهم هستم و میخوام واسه کنکور ۹۹ آماده بشم ولی هیچ برنامه ای ندارم لطفا راهنمایی کنید
  • sarina 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سارینا جان

توضیحات کلی روش و سیستم کار برنامه‌ریزی رو براتون میفرستم بعدش هر سوالی هم داشتین میتونین تماس بگیرین و در خدمت خواهیم بود و میتونین از فردا با برنامه حرفه ای به روش ما درس بخونین.
??
جلسات برنامه‌ریزی هفتگی اصلی، هر جلسه ۲۰ تا ۲۵ دقیقه، به صورت تلفنی هست، و در دو بخش انجام میشه

بخش اول: گرفتن گزارش
بخش دوم: ارایه برنامه و مشاوره و در صورت نیاز بحث های حمایتی و انگیزشی

در طول هفته بین دو جلسه هم هر سوال یا مسئله ای داشتین میتونین در تماس باشین (رایگان هست) و کارشناسان پاسخگو و همراه شما…

از نظر هزینه: مشاوره تلفنی هر جلسه ۶۰.۰۰۰تومان هستش، که هفته ای یک بار مناسب هست و تمام نیازهای برنامه ریزی حجمی – زمانی و مشاوره ای رو صفر تا صد پوشش میده.

به تعبیری ماهیانه حدودا ۲۴۰هزار تومان میشه.
و البته جلسات راهبردی جداگانه‌ای هم هستن که در صورت نیاز و خواست شما برگزار میشه و هزینه هر جلسه ۱۲۰ هزار تومان هست.

برنامه‌ریزی ها کاملا اختصاصی و با برنامه زندگی (مدرسه) و آزمونتون هماهنگ خواهند بود، از ویژگی های برنامه‌ریزی اختصاصی همین هست که با تمام ابعاد نیاز داوطلب هماهنگ میشه..

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*