انتخاب رشته دهم تجربی با نمره کم ریاضی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من دارم‌میرم کلاس دهم و رشته انسانی و انتخاب کردم از طرفی به رشته تجربی علاقه دارم و نمره ریاضیم برای رفتن به تجربی کم بوده راهی هست که از انسانی هم بتونم یکی از زیر شاخه های پزشکی و دنبال کنم؟
  • Fatims 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیز

در سیستم نظام جدید شما میتونین پس از فارغ التحصیلی ، هر کنکوری بدین، مشکلی نداره از نظر کنکور دادن و قبلی در رشته های پزشکی

اگر هم معدلتون خوب باشه میتونین سال بعد امتحانات تغییر رشته رو هم بدین و تغییر بدین رشته تون رو به تجربی

ولی مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*