شرکت در ارشد معماری یا شرکت در کنکور تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقت بخیر. من 7 سال است که کارشناسی معماری دارم و مدت زیادی جویای کار بودم که پیدا نکردم. الان موندم که آیا ارشد معماری بخونم ( چون کارش رو پیدا نکردم تردید دارم در ادامه تحصیل رشته خودم) یا از اول کنکور تجربی بدهم برای رشته های پزشکی یا پرستاری؟
  • محنا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام محنا جان

مسلما ارشد شرکت کردن کار اشتباهی هست!
در معماری کار یا استخدامی های خاص و یا گسترده ای وجود ندارن که فقط مستلزم داشتن مدرک ارشد باشن…

کار در هر حوزه ی در وحله ی اول نیازمند علاقه ی شدید هستش که با هر وضعیت و شرایطی در اوون حوزه شروع به کار کنین و به آرامی پیشرفت کنین و بتونین جایگاه های بلند هم به دست بیارین و معماری هم از این قاعده مستثنی نیست.

مسلما فضای زندگی، توانایی ها، علایق ، شخصیت و یا … شما انطباقی با این رشته نداشته و یا مشکل خاص دیگه ای بوده …

نمیتونم بگم مسلما کنکور تجربی بدین، ولی میتونم بگم مسلما ادامه دادن مقطع ارشد معماری برای شما اشتباه خواهد بود.

در مورد انتخاب رشته در هر صورت و زمانی برای هر فردی، اگر بخواهیم انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشیم، میبایست ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت و… بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتی و رشته های مناسب تیپ شخصیت مشخص بشه…

بخشی از فرآیند انتخاب رشته مناسب هم به اهداف فردی، برنامه های زندگی و دلایل فرد برای ادامه تحصیل برمیگرده، مسلما فرآیند مهمی مثل بازار کار در ایران و یا خارج از ایران و نیازمندی جامعه به مشاغلی که مورد علاقه ی شما هستند هم از نکات حائز اهمیت هست.

پس بنده نه در یک، بلکه در چند جمله هم نمیتونم راهنمایی خاصی داشته باشم و نظر دادن بنده مستلزم داشتن جلسه ی مشاوره ای ( تلفنی یا حضوری یا تصویری به صورت آنلاین) هستش تا بتونیم بررسی کامل و صحیح انجام بدیم.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات جلسات مشاوره ای برای نتیجه گیری صحیح و حرفه ای بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*