تغییر رشته از تجربی به مکانیک خودرو

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من چند روزه راهی برای تغییر رشتم میگردم و شیوه نامه ها روهم خوندم که نوشتن میشه تغییر رشته کرد از تجربی به مکانیک حتی تو پایه یازدهم ولی میرم از اداره میپرسم میگن ممکن نیس.میشه راهنماییم کنین تا من تغییر رشتمو بدم چون من علاقه خاصی به مکانیک و رشته های خودرویی دارم تجربی رو هم با تصمیم خونوادم برداشتم ولی الان خیلی پشیمونم.لطفا راهنماییم کنین.ممنون
  • سینا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سینای عزیز

متاسفانه قوانین در کشور ما تقریبا روزانه ! عوض میشن و پایه و اساس مشخص و قاطعی ندارن… و این یکی از معضلات بزرگ حال کشورمون در حوزه های مختلف هست که امیدواریم مرتفع بشه.

در این مورد هم مقاله ای که در سایت هست رو احتمالا مطالعه کردن و اگر نه لینکش رو براتون در ادامه میذارم که مطالعه و بررسی کنین و بر اوون اساس اقدام کنین، باقی موارد هم مسائلی هست که به روز و بر اساس منطقه آموزش و پرورش تغییر میکنن و یا متاسفانه مسئولین منطقه نامطلع هستن و پیگیری بیشتری داشته باشید.

لینک مقاله مرتبط:
https://dr-pedram.com/articles/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%87%D9%85

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*