بازار کار رشته ی مهندسی شیلات

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام…وقتتون بخیر..‌.بنده در رشته مهندسی شیلات دانشگاه دولتی گنبد پذیرش شدم..‌.از طرفی میدونم که با توجه به اینکه زمان تحصیلم طبق نظام قدیم محاسبه میشه و امسال ساله اخریه که نظام من امکان شرکت در کنکور رو داره و من هم بخاطر پذیرشم در دانشگاه روزانه از شرکت در کنکور سال اینده محروم هستم!بسیار در تحصیل در این رشته تردید دارم…و میخوام بدونم واقعا رشته ی مناسب و آینده داری برای تحصیل هست یا نه..‌.و اگر جواب منفی هست بهترین پیشنهادتون برای تحصیل در رشته های دیگه در دانشگاه های دیگه چی هست.‌‌..ممنون
  • Narsis 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-2
0

سلام نارسیس عزیز
در مورد رشته شیلات میتونین اطلاعات ریزش رو ذر این لینک مطالعه کنین:

علوم و مهندسی شیلات

در مورد کنکور شما سالهای بعد از 98 هم میتونین کنکور بدین، فقط باید مطالعتون از منابع نظام جدید باشه و سوالات نظام قدیم ارایه نمیشن.

در مورد آینده داشتن این رشته، کاملا بستگی به روال تفکر و شخصیت شما و خواست ها و نیازهاتون از ادامه تحصیل داره، آیا میخواین در زمینه های تحقیقاتی کار کنین ؟ در زمینه های عملیاتی و با شرکت های مربوط به شیلات و آبزیان و صید و پرورش کار کنین؟ یا می خواین خودتون فعالیت کاری شخصی راه بندازین ؟ و سوالاتی از این دست ….
با پاسخ تک تک به این سوالات و بررسی دقیق میشه به نتیجه در این باره رسید.

اگر براتون مهم هست که نتیجه ی اصولی بگیرین حتما با دفتر تماس بگیرین و ان شالله زمان مشاوره ای هماهنگ کنین تا به صورت تلفنی و یا حضوری در خدمت باشم و به بهترین نتیجه در مورد این رشته و یا رشته های دیگه برای شما برسیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*