اشتباه در انتخاب رشته

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
من امسال رتبه ام شد 1899 رشته انسانی ولی متاسفانه در انتخاب رشته استرس گرفتم فقط آموزش ابتدایی در فرم انتخاب رشته زدم در حالی که آموزش راهنمایی ومشاوره هم دانشگاه فرهنگیان سهمیه مناطق ما داشت ولی من از درس مشاوره ترسیدم و در فرم انتخاب رشته نزدم الان پشیمونم انگیزشی برای خوندن سال بعد ندارم چکار کنم
  • محمدامین منصوری 7 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 7 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام دوست عزیز؛

برای رسیدن به موفقیت و جبران اشتباهات خود گذشته را فراموش کنید و تلاش کنید که آینده ای خوب برای خود بسازید . از همین الان این نگرش خود را کنار بگذارید و با توکل به خدا و یک برنامه ریزی دقیق و متناسب با سطح خودتون شروع به مطالعه کنید.(سعی کنید در این مسیر ناامید نشید و همواره توکلتون به خدا باشه و اینکه از تجربیات مشاوران و رتبه های برتر موسسه پرواز هم میتوانید کمک بگیرید تا در این راه شما را کمک کنن که بهتر و اسوده تر این مسیر را طی کنید)

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*