زمان آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸

زمان آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸ | دانشگاه علمی کاربردی


زمان آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸:

از روز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه اعلام شد. محسن محمدزاده گفت : ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره های کاردانی و کارشناسی از طریق مراکز آموزشی این دانشگاه از پنجشنبه ۳۰ آبان ماه آغاز می شود و تا ۸ آذر ادامه دارد .

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی یادآور شد : در این زمینه هماهنگی های لازم با سازمان سنجش آموزش کشور و دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم انجام گرفته و با توجه به ظرفیت هایی که هنوز تکمیل نشده از فردا تکمیل ظرفیت آغاز می شود .

وی درباره اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی چه تعداد صندلی خالی و ظرفیت های تکمیل نشده دارد گفت : رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ۹۸ متفاوت هستند در برخی از مراکز ظرفیت ها تکمیل شده و برخی مراکز هنوز ظرفیت خالی و تکمیل نشده دارند که با هماهنگی های صورت گرفته دراین زمینه اقدام می شود .

محمدزاده افزود : خوشبختانه داوطلبان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال تحصیلی جاری و داوطلبانی که مهر ماه امسال به دانشگاه معرفی شدند ۱۵ درصد افزایش داشتند .

وی ادامه داد : این موضوع نشان از افزایش استقبال خانواده ها و به ویژه دانش آموزانی که سال گذشته موفق به اخذ دیپلم شدند از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی دارد .

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *