یازدهم ریاضی علاقه به زبان فرانسه

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من الان یازدهم ریاضی هستم و به اجبار دارم این رشته رو میخونم‌ و واقعا نمیخوام کنکور ریاضی بدم به‌ زبان فرانسه خیلی علاقه دارم من میتونم‌ کنکور زبان خارجه بدم و بعد زبان فرانسه بخونم ؟ هر چی سرچ کردم زبان فرانسه رو از کارشناسی ارشد نوشته بود الان واقعا گیج شدم که چه طور باید تو دانشگاه زبان فرانسه بخونم !؟
  • نادیا 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نادیا جان

رشته ی شما خوبه و سعی کنین ادامه اش بدین.
اصلاگیج نشین و خیالتون راحت باشه در مورد رشته زبان فرانسه در دوره ی کارشناسی هم هست.
در دانشگاه های سراسری، دانشگاه هایی مثل تهران، بهشتی، علامه، تبریز، شیراز، چمران اهواز، فردوسی مشهد و .. این رشته رو ارائه میدن و برای ورود بهش باید کنکور گروه زبان های خارجه رو بدین که دفترچه جداگانه داره و مجزا از کنکور ریاضی هستش.

حال شما بر اساس علاقه تون میتونین فقط کنکور زبان رو بدین و یا اینکه هم کنکور ریاضی و هم زبان رو شرکت کنین.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*