گیاه پزشکی یا میکروبیولوژی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من ترم دوم گیاهپزشکی دانشگاه دولتی هستم و امسال کنکور دادم و میکروبیولوژی دانشگاه ازاد قبول شدم حالا نمیدونم که همونو ادامه بدم یا میکروبیولوژی بخونم میشه کمکم کنید لطفا از همه نظر از نظر بازار کارو همه چیز بهم بگید
  • راضیه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام راضیه جان

اصولا کار در ایران و یا بازار کار در خارج از ایران برای رشته ای مثل میکروبیولوژی بیشتر میتونه باشه
ولی
اینکه الان سراسری هستین، و قراره آزاد بخونین، اینکه اهدافتون برای آینده شغلی و دلایلتون از درس خوندن چی هست،چرا کنکور دادین و یا چرا به فکر تغییر جهت تحصیلی افتادین و پارامترهای شخصی دیگه ای هستن که باید بررسی بشه و بنده نمی تونم در این فضا در این خصوص راهنمایی داشته باشم.

اگر آینده و هویت شغلی و تحصیلیتون براتون اهمین داره و دوست دارین تصمیم مناسب و صحیح بگیرین، پیشنهاد میدم از یک جلسه مشاوره فردی در همین زمینه استفاده کنین که میتونین با همکاران مرکز جلسه رو هماهنگی کنین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*