کنکور99 مجدد در رشته تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقتتون بخیر…من سال97کنکوردادم وانتخاب رشته کردم و دولتی نوبت روزانه اوردم و یکسال خوندم و امسال ازدانشگاه دوترم مرخصی گرفتم تادوباره سال99کنکوربدم…من اگرسال بعدانتخاب رشته کنم وفرهنگیان یایه رشته دیگه نوبت روزانه بیارم بایدرشته ای که قبلامیخوندم انصراف بدم؟؟یااگ سال دگه دولتی نوبت شبانه بیارم چی بازم بایدانصراف بدم؟؟بنظرتون من ک رشتم ریاضی بوده توی دبیرستان ودانشگاه میتونم برای کنکورتجربی شرکت کنم وموفق بشم؟؟
  • Maryam 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مریم عزیز

بله . مسلما باید پایان اسفند 98 انصراف بدین که بتونین برای کنکور 99 رشته های روزانه رو انتخاب کنین. ( البته اگر نخواهید مجدد روزانه ، فرهنگیان رو انتخاب کنین و هدفتون آزاد یا پردیس و ظرفیت مازاد و یا شبانه باشه، نیازی به انصراف نیست تا زمان ثبت نام مجدد بعد از کنکور99 )

مسلما خوندن زیست در یک سال کار سختی هستش
نشد نیست
شدنی هست
مسلما مسیر سختی هست ولی شدنی اگر که شما بتونین در مسیر صحیح حرکت کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*