کنکور 99 قدیم یا جدید یا حق انتخاب؟

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

3
0
سلام دکتر من فارغ التحصیل سال 95 رشته تجربیم الآن سربازم سال 98 و نمیتونم شرکت کنم از الانم میخوام درس بخونم هیچ کتاب و منبعی هم ندارم و از کتابای نظام قدیم حالم بهم میخوره! الآن نمیدونم چی کار کنم! آیا سال 99 کنکور فقط نظام جدیده که منابع جدید بخرم؟ یا دو کنکور داریم بازم که در این صورت آیا حق انتخاب بهمون میدن که نظام جدید شرکت کنیم یا نه؟ کلا راهی هست که بشه یه نظام قدیمی کنکور نظام جدید رو شرکت کنه؟؟؟ اگه دو کنکوره شه سال 99 باید بازم کتابایی که خریدم و بندازم دور، نظام قدیم بخرم 😐 دکتر چه کنم؟
  • رامین 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام رامین عزیز

در وحله اول از کتاب های نظام قدیم حالت بهم نخوره ! اگر هدف و برنامه ای در کنکور داری …
چرا که علوم و متون در نظام قدیم و جدید تغییر انفجاری و متحیرالوقوعی نداشتن که بخوان فرق کنن و زیرساخت و کلیات محتوا یکی هستش و بوده …

طبق اعلامیه های تا کنون ، سال99 کنکرو فقط با سبک نظام جدید برگزار میشه ( که مثل خیلی از قوانین و اعلامیه های رسمی ممکنه بارها تغییر بکنه ….)
اگر کنکور برای 99 هم با دو سبک سوالات برگزار بشه، بعید میدونم حق انتخابی باشه ! و اصولا باید اجبار هر دسته سوالات خودش رو پاسخ بده.

برای کنکور 99 احتمالا به همین صورته ( طبق اعلامیه های موجود) که یک نظام قدیمی، باید سوالات نظام جدید رو پاسخگو باشه.

در آخر باز هم تاکید میکنم، روند مطالعه و یادگیری و شیوه ی عملکرد شما هست که مهمه ، نه نظام قدیم یا جدید بودن، بیشتر سعی کنین به فکر یادگیری محتوی و افزایش توان عملکرد در تست زنی باشین، نه این حاشیه های مسخره مثل نظام آموزشی که صرفا به دلیل سودجویی عده ای و خارج از قوانین و استاندارد ها و اصول دارن شکل میگیرن …

دوست داشتین و نیاز داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*