کنکور 99 رشته ریاضی با مدرک کاردانی دانشگاه آزاد

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید مدرک کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد دارم و کاردانی ام را سال 83 گرفته ام همچنین دیپلم کاردانش دارم قصد دارم سال 99 در کنکور ریاضی شرکت کنم چه دروسی را باید مطالعه کنم؟ باید کنکور نظام قدیم بدم یا نظام جدید؟ با تشکر
  • محمدرضامامی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام محمدرضا جان

طبث اعلامیه مصوبه موجود، شما میبایست سال 99 با نظام قدیم کنکور بدین
ولی،
خبری مبنی بر انتخابی شدن این موضوع اومده که هنوز تبدیل به مصوبه نشده و نمیتونیم روش حساب کنیم

پس تا این لحظه بر اساس مستندات موجود شما میبایست در کنکور99 پاسخگوی دفترچه سوالات نظام قدیم باشید.

دروسی که باید مطالعه کنین، دروس دبیرستان رشته ریاضی فیزیک هستش که احتمالا میدونین شامل دروس عموی و اختصاصی، مثل عربی، ادبیات، زبان، دینی، شیمی، فیزیک و ریاضی هستش که البته خود درس ریاضی بخش هایی مثل ریاضی، حسابان، دیفرانسیل، هندسه و … داره .

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور و ورود به دانشگاه های برتر روزانه و یا رشته های تراز اول و پرطرفدار الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*