کنکور 99 برای نظام قدیم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام آقای دکتر، من ارشد مهندسی هستم. میخواهم برای کنکور 99 تجربی شرکت کنم و از الان شروع کنم به مطالعه.درسته که رییس سازمان سنجش گفتن کنکور 99 فقط از نظام جدیده اما ممکنه مثل تاثیر معدل که به راحتی تغییر کرد این قانون هم عض بشه.پس تکلیف من چیه.الان باید نظام جدید بخونم یا قدیم.چون امسال اختصاصی ها رو خصوصا شیمی و زیستو میخوام کامل بخونم.(ضمنا من نمیتونم کنکور 98 به دلایلی شرت کنم).نکنه دوم) اگه نظام جدید بخونم و عوض بشه قانون چه اتفاقی میوفته و چقدر ضربه میخورم؟باتشکر
  • مسعود 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
2
0

سلام مسعود عزیز
طبق اعلامیه هایی که تا به امروز بوده بله، کنکور 99 فقط منطبق بر کتاب های نظام جدید برگزار خواهد شدو نه اینکه فقط از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان نظام جدید.
البته این احتمال وجود داره مثل خیلی از قوانینی که هر روز می بینیم تغییر میکنن ، برای کنکور 99 هم سوالات نظام قدیم برای فارغ التحصیلان قدیم، ارائه بشه و از نظر بنده این احتمال هم ضعیف نیست…

و البته در مورد تغییرات شما مشکل ساختاریتون با زیست خواهد بود وگرنه مفاهیم شیمی خیلی تفاوت های عمیقی نکرده و تفاوت همه ی دروس در سطح و تفاوت در بیان مسئله و نوع طرح اوون بوده.

کمی تصمیم گیری سخته ولی بنده بودم احتمالا بر مبنای منابع نظام قدیم شروع به مطالعه میکردم…

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
2
0

سلام من فارغ‌التحصیل نظام قدیم هستم از الان دارم برای کنکور 99 درس میخونم به ما گفتن کتاب های نظام جدید را بخونیم حالا دوباره میگن معلوم نیست آخرش چکار کنم من که نمیتونم تا تابستون صبر کنم ببینم چی میگن اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  • رفیعی 5 سال قبل پاسخ داد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام دوست عزیزم ، آقا یا خانم رفیعی

واقعا نمیتونم نظر خاص یا قطعی بدم چون مستندی برای ارجاع صحبتم پیدا نمی کنم و هیچ نوع اعلامیه مشخص و ماندگاری وجود نداره.

پیشنهاد میدم آن مجموعه ای که در اختیار دارید شروع کنید، مهم اینست که زمان را از دست ندهیم و در کل تفاوت نظام قدیم و جدید در حوزه کنکور آنقدر زیاد نیست که بخواهد برای کسی که یک سال مفید درس خوانده است، چالشی ایجاد نماید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 3 نتایج
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*