برنامه ریزی برای کنکور هنر از رشته انسانی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من آخرای سال یازدهم انسانی هستم. علاقه خیلی زیادی به هنر و تئاتر و نمایش دارم و میخوام که کنکور هنر بدم. نمیدونم چجوری باید برنامه ریزی کنم. کنکور انسانی هم میخوام بدم ولی هنر ارجعیت داره. نمیتونمم الان تغییر رشته بدم و برم هنر. کمک کنین ممنون میشم
  • فاطمه مزینی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه جان

مسلما شما نیازمند یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند هستین بر اساس نیاز ها و تواناییهاتون تا بتونین به هدفتون برسین.

نیازی به تغییر رشته نیست و اتفاقا اگر میشد هم کار اشتباهی بود !

شما تنها میبایست با زمانبندی صحیح و منسجم به دروس عمومی برسین و دروس تخصصی هنر رو هم در کنار دروس تخصصی انسانی مطالعه و تست زنی داشته باشین.
از نظر حجم کار و ظرف زمانی هم میتونیم به بخش عمده ایش برسیم ! به شرط اینکه شما هم هدفمند در کنار ما همراه باشید.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکورتون میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و در صورت نیاز از منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

اگر هم نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه کنکور هنر دارید میتونین مقاله ی مربوط که در زیر لینکش هست رو مطالعه کنین:

https://dr-pedram.com/articles/%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1/%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D9%86%D8%B1

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*