کنکور نظام قدیم یا جدید

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

1
0
سلام آقای دکتر خسته نباشین من در رشته معماری دیپلم گرفتم و کاردانی حسابداری خوندم دیپلمم رو سال۹۳گرفتم و حالا تصمیم دارم کنکور تجربی شرکت کنم. ولی نمیدونم کنکور بر اساس نظام قدیم برگزار میسه یا جدید ممنون میسم راهنمایی کنین
  • فریبا شربتی اقدم 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فریبا جان
ممنون از لطف شما

شما با داشتن مدرک کاردانی حسابداری می تونین هر کدوم از گروه های کنکور سراسری که دوست داشته باشین از جمله تجربی رو شرکت کنین.

برای کنکور 98 شما میبایست منابع نظام قدیم رو بخونین و در این دسته به حساب میایین و سوالات نظام قدیم بهتون ارائه میشه، در مورد کنکور 99 هم که هنوز بحث مشخصی باز نشده و البته احتمال اینکه نظام قدیم تمدید و دوباره سوالاتش ارائه بشن هستش…

پس شما میبایست حال حاضر با دروس و کتاب های تجربی نظام قدیم پیش برین.

برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل آموزش صحیح از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی و عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این ها باید براساس شرایط شما و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*