کنکور مجدد باهدف قبولی پزشکی (کنکور 98)

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام.من دیپلم سال 90 رشته ریاضی هستم و معدل نهاییم 15 هست. الان هم لیسانس دانشگاه فرهنگیان دارم و امسال در آموزش و پرورش مشغول شدم. می خواستم برای کنکور تجربی 98 شرکت کنم برای قبولی در رشته پزشکی.که این تاثیر قطعی سوابق تحصیلی خیلی منو ناامید کرد چون معدلم پایینه. به نظر شما من چه کار کنم . دوباره بشینم و دیپلم تجربی رو بگیرم تا معدلم بهتر بشه یا برای کنکور امسال بخونم در کل نظر شما درباره این شرایطه منو بگین. خیلی ممنون از وقتی که میذارین
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام علی عزیز

شما دیپلمتون سال 90 هست و رشته تون غیر مرتبط و از نظر تاثیر سوابق تحصیلی مشکلی ندارید و تاثیر در نتیجه ی کنکور شما نخواهد داشت، اگر به متن خبر منتشر شده توسط رئیس سازمان سنجش دقت کنین می بینین که شما دغدغه ای از این حیث نباید داشته باشید و تمام تلاشتون رو برای موفقیت در کنکور می تونین داشته باشین.

متن خبر مرتبط:

تاثیر ۳۰ درصدی معدل در کنکور ۹۸

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*