کنکور مجدد و قبولی روزانه در مقطع دکتری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام بنده سال ۹۲ کنکور روزانه گیاه پزشکی قبول شدم و نرفتم و سال بعد انصراف دادم و سال ۹۴ در کنکور مجدد دانشگاه روزانه رشته علوم قرآنی قبول شدم و الان فارغ التحصیل شدم و میخوام دوباره واسه سال ۹۹ کنکور تجربی بدم رای دیوان عدالت برای تحصیل رایگان مجدد قطعیه؟من باید کتابهای نظام قدیما بخونم و کنکور نظام قدیم بدم؟سوال آخر اینکه وزارت بهداشت برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی با توجه به هجوم همه به رشته تجربی شغل تضمین میکنه؟ با تشکر
  • زینب 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام زینب عزیز

در وحله ی اول اوون رای دیوان عالی عدالت اداری در خصوص دانش آموختگان دو مقطع ( کارشناسی و ارشد) به صورت روزانه هستش
تا اونجایی که از نوشته ی شما برداشت میشه، شما هم اکنون مدرک لیسانس علوم قرآنی دارین
و در واقع شما هیچ مشکلی برای قبولی در دوره های 7 ساله ( دکترای حرفه ای ) در دانشگاه های روزانه نخواهید داشت.

برای کنکور 99 شما نظام قدیم محسوب میشین و می بایست از کتاب های نظام قدیم (دوره خودتون) استفاده کنین.

میزان پذیرش وزارت علوم در رشته های پزشکی و پیراپزشکی براساس ظرفیت اعلامی و پیش بینی های بلندمدت وزارت بهداشت بر اساس توزیع جمعیتی در مناطق مختلف کشور و نیازهای آن به نیروی انسانی در این حوزه ها صورت میگیره، پس تقریبا میتونه خیالتون راحت باشه که در این موارد کار در کشور هست.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*