کنکور مجدد تجربی از اتاق عمل به پزشکی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام عرض شد وقت بخیر. بنده کارشناسی رشته اتاق عمل دارم و استخدام رسمی بیمارستان هستم. ۲۵ سالمه و مجرد هستم و سهمیه شاهد دارم. میخواستم تغییر رشته بدم و دوباره کنکور شرکت کنم و پزشکی بخونم . میخواستم اینکارو با برنامه درست پیش ببرم و برنامه جامع و صحیحی میخواستم چون هیچ چیز از دروس کنکوری در ذهنم نیست اگه میشه کمکم کنین ممنون میشم
  • امیرحسین اسماعیلی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام امیرحسین اسماعیلی عزیز

با توجه به توضیحات شرایط خوب و مساعدی برای تلاش و حرکت در مسیر کنکور دارید.

در مورد عملکرد و شرایط برنامه ریزی پیشنهاد میدم در گفت گوی تلفنی شرایط کار رو براتون توضیح بدم تا ان شالله با سیستم کار برنامه ریزی و مشاوره های ما که به صورت اختصاصی و براساس توانایی و نیازهای شما می باشند آشنا بشین و در صورت تمایل هر چه زودتر با راهبردهای صحیح کار رو شروع کنیم.

در مورد دروس کنکور هم نگران نباشین، با منابع آموزشی و برنامه مطالعاتی صحیح به راحتی تمامی یادگیری ها و آموزهایتان بازیابی خواهد شد و می توانید شاهد پیشرفت روزافزون و تسلط حداکثریتان بر منابع باشید.

شماره ی تماس بنده 09128501123 هست و در صورت نیاز به هماهنگی و یا سوالات دیگر در مورد روند عملکرد نیز میتونین با شماره های مرکز تماس بگیرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*