کنکور متفاوت با رشته‌ی دیپلم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقتتون بخیر. من یازدهم ریاضی‌ام،اما میخوام‌ ۱۴۰۱کنکور انسانی بدم. از چند نفر پرسیدم،گفتن که میتونم و ایرادی هم نداره. اما امروز مشاور مدرسه‌مون گفتن که نمیشه و تا دیپلمم برای انسانی نباشه نمیتونم کنکور انسانی بدم. خواستم از شما هم بپرسم…
  • حدیثه 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام حدیثه جان

با خیال راحت و آسوده میتونین .
یعنی شما فقط می بایست در زمان ثبت نام دقت کنین و کارت برای کنکور انسانی بخرین و نام نویسی کنین و به هر حال دروس تخصصی انسانی رو بخونین و حرفه‌ای پیش برین که بتونین نتیجه بگیرین.

ضمن اینکه در نظام قدیم هم در خصوص مورد شما هیچ منع قانونی وجود نداشت و می تونستین

در نظام جدید نیز مهم نیست مدرکتون از چه رشته‌ای باشه و میتونین کنکور سراسری رشته های نظری رو شرکت کنین. ( این. موضوع رو میتونین در صفحه چهارم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری در قسمت شرایط ثبت نام مطالعه کنین )

دوست داشتین میتونین برای موفقیت در کنکور که مستلزم داشتن برنامه‌ریزی اختصاصی، مشاوره حرفه‌ای و منابع آموزشی انسانی هست هم با ما در ارتباط باشین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*