شرکت در کنکور ریاضی با دیپلم تجربی نظام قدیم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
1
0
سلام آقای دکتر من دیپلم تجربی سال 93 رو دارم و میخواهم تو کنکور 99 ریاضی شرکت کنم باید برم دیپلم ریاضی بگیرم یا با همون دیپلم تجربی هم میتونم در کنکور ریاضی شرکت کنم و اینکه در دانشگاه مشکلی برایم پیش نمیاد؟ ( پرسش و پاسخ دوستان رو در همین مورد خوندم شما گفتید که مشکلی نداره ولی یک نفر دیگه به من گفت که این در مورد بچه های نظام جدیده و برای نظام قدیمیا در صورتی صدق میکند که دانشگاه رفته باشند و این باعث شد به شک بیوفتم و گیج بشم حرفشون درسته؟  و اینکه اگر میتونم با دیپلم تجربی هم شرکت کنم درصد قبولیم از کسایی ک دیپلم ریاضی دارند پایین تر میاد؟ و اگر میاد مثلا در رتبه چقدر تفاوت ایجاد میشود؟
  • پریسا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام پریسا جان

خیر. نیازی به گرفتن دیپلم مجدد رشته ریاضس نیست و با همان دیپلم تجربی میتونین کنکور ریاضی رو شرکت کنین.
در دانشگاه هم مشکلی از حیث قانونی و ثبت نام براتون پیش نمیاد.

خیر . تفاوتی در نظام جدید و قدیم از این بابت نیست. خیالتون راحت و هم اینکه میتونین به دفترچه ثبت نام کنکور مراجعه کنین که در صفحه ی 4 واضحا توضیح داده تا خیالتون راحت تر هم بشه 🙂

خیر. درصد قوبلی ارتباط با درصد زدن تست ها در آزمون داره و نه مدرک دیپلم.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکورتون میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*