کنکور دادن در چند رشته

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام آقای دکتر خسته نباشید وقتتون بخیر…. ببخشید من سال آخر رشته انسانی ام و امسال کنکور دارم…اما علاقه خاصی به این رشته ندارم و بیشتر علاقم رو مهندسی کامپیوتر که به خاطر بعضی مسائل نتونستم برم از طریق رشته ریاضی میخواستم ازتون بپرسم که میشه هم کنکور انسانی بدم هم ریاضی؟؟؟و یک سوال دیگه که میشه از رشته انسانی انتخاب رشته کرد برای مهندسی کامپیوتر که بتونم برم یا نمیشه؟؟؟
  • سعید 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سعید جان

خیر . در یک سال همزمان در دو رشته اصلی در کنکور سراسری نمیشه شرکت کنین.

هر فرد در هر سال مجاز هست یکی از گروه های اصلی ( تجربی . ریاضی . انسانی) و یک یا دو گروه شناور (‌هنر و زبان های خارجه ) رو آزمون بده.

و
نمیتونین از کنکور رشته انسانی وارد مهندسی کامپیوتر بشین.

هم میتونین از رشته های بدون کنکور برای دانشگاه آزاد اقدام کنین
هم می تونین کنکور ریاضی بدین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین با ما در ارتباط باشین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*