کنکور تحربی پرستاری از رشته فنی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من مهندس کامپیوترم با گرایش نرم افزار میخوام کنکور ارشد و یا کنکور کارشناسی پرستاری بدم نمیدونم تغییر رشته از فنی به پرستاری میشه بدم؟
  • نسیم 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نسیم جان

بله . میتونین کنکور کارشناسی تجربی بدین و رشته پرستاری رو هم بخونین.
شما میبایست پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هر رشته ای رو داشته باشین که ان شالله دارین یکی از این دو رو و با اوون میتونین کنکور تجربی رو شرکت کنین.

اگر سوالات بیشتری داشته باشین یا در مورد برنامه ریزی برای فرآیند مسیر کنکور و یا نیاز به منابع آموزشی برای مطالعه و یادگیری دروس تجربی داشته باشین، میتونین با دفتر به شماره 22691010-021 تماس بگیرین تا توضیحات بیشتر رو در خدمتتون باشم.

با تلاش در مسیر صحیح میتونین به خواسته ها و اهدافتون برسین و این تلاش نیازمند برنامه ریزی صحیح است تا بتونین توان تست زنی قوی پیداکنین و به راحتی در کنکور تجربی موفق و به هدف پرستاری برسین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*