کنکور تجربی یا انسانی نظام قدیم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام.من رشتم تجربیه و نظام جدیدم و امسال رتبه خوبی نیاوردم و اصلا به رشتم علاقه ندارم.واقعا نمیفهمم رشتم رو تا الان هم فقط نمره قبولی داشتم نه نمره بالا.خواستم بپرسم ایا بنظر شما درسته من یه سال پشت کنکور بمونم ولی رشته انسانیو بخونم چون هم علاقه دارم هم تو خیلی از درساش مهارت دارم. بعد ایا با یک سال ممکنه من رشته مثلا روانشناسی قبول شم و حداقل چه رتبه ای باید داشته باشم؟ممنون
  • کریمی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیزم

چرا غلط باشه، با توجه به توضیحاتتون میتونه درست باشه.
بله . درست کار کنین چرا نتونین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*