کنکور تجربی با مدرک فنی مکانیک خودرو نظام جدید

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من رشته فنی مکانیک خودرو میخونم و علاقه ای ندارم من دوم دبیرستان هستم و میخوام بدونم میتونم تو کنکور سال بعد برای تجربی کنکور بدم؟؟
  • Matin 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام متین عزیز

با توجه به نظام جدید 6.3.3 که تمامی رشته ها به صورت یکپارچه و 12 ساله درس میخونن و یکسان سازی سنوات تحصیل ، در واقع شما با اخذ مدرک دیپلم هر رشته ای میتونین کنکور رشته ی دیگر رو بدین.
یعنی پاسخ به شما مثبت هست و میتونین کنکور تجربی بدین
ولی
مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*