کنکور تجربی با لیسانس گرافیک

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
با سلام من دو سال از گرفتن لیسانس ارتباط تصویری (گرافیک) میگذره و خیلی علاقه مند هستم که برای کنکور تجربی اقدام کنم ولی هیچ اطلاعی ندارم آیا من باید از اول شروع کنم یعنی باید دیپلم تجربی رو داشته باشم و بقیه راه رو ادامه بدم؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم.
  • مهناز خانی 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهناز عزیز

اگر شما پیش دانشگاهی ندارید و احتمالا به جای دبیرستان، هنرستان بودید یعنی به صورت ناپیوسته مدرک لیسانستون رو گرفتید، و این معنی هم میده که مدرک کاردانی دارید.

برای شرکت در کنکور تجربی شما میتونین به جای ارایه و داشتن مدرک پیش دانشگاهی مدرک کاردانیتون رو ارایه کنید.

یعنی شما مشکلی از نظر مدرک نخواهید داشت و فقط باید تمام تلاش و انرژیتون رو برای مطالعه دروس عمومی و اختصاصی کنکور تجربی بذارین که بتونین نتیجه ی دلخواه از تلاشتون برای کنکور بگیرین.

پس اگر میخواین نتیجه بگیرین هرچه زودتر، برای خوندن با برنامه ریزی و منابع مناسب شروع کنین و اگر خواستین مسیر رو حرفه ای تر و تضمین شده تر حرکت کنین میتونین تماس بگیرین تا در کنارتون باشیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*