کنکور تجربی با فوق دیپلم نرم افزار به هدف پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام من فوق دیپلم نرم افزار زیرشاخه کامپیوتر هستم خواستم بدونم میشه درکنکور تجربی برای پرستاری با این مدرک شرکت کنم؟ و برای پرستاری باید چه درسهاییشو خوندازهمه مهمترن؟ و تا چند سوال از هرکدام جواب داد تا قبولی صدرصدداشته باشم؟ و چه رتبه ای بیارم تا پرستاری بیرجندقبول شوم
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیزم
بله .
شما در صورت داشتن مدرک کاردانی ( فوق دیپلم) می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین.

برای پرستاری همه ی درس های دبیرستان رشته تجربی البته به استثنا زمین شناسی که در این رشته ضریب نداره.

درس های مهمتر برای قبولی در رشته ی پرستاری با توجه به قرار گرفتن رشته پرستاری در “زیرگروه یک تجربی” درس زیست شناسی هست که ضریب 4 داره و یا درس شیمی که ضریب 3 داره و در وحله ی بعد ریاضی و فیزیک هستن که ضریب 2 دارن و البته دروس عمومی هم در جای خودشون داری اهمیت هستن.

نمیشه گفت این تعداد سوال جواب بدین صددر صد قبول هستین! چرا که ملاک های متفاوتی در تعیین درصد و سپس رتبه و بعد از اون قبولی شما در دانشگاه های مختلف با در نظرگرفتن پارامترهای منطقه و بومی ، قطبی و ناحیه ای و … دخیل و تاثیرگذار هستن، پس میتونم بگم متاسفانه سوال شما غلط هست و برای سوال غلط هم جوابی درست وجود نداره.

در مورد رتبه هم به استناد چند خط قبل نمیتونیم جواب صحیحی داشته باشیم …

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

اگر واقعا میخواهید در این رشته ادامه تحصیل بدین، برای رسیدن به موفقیت در مسیر کنکور تجربی و قبولی در رشته پرستاری میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*