کنکور تجربی با دیپلم کاردانش و پیش انسانی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام .من دیپلم کاردانش دارم. پیش انسانی میتونم کنکور تجربی بدم؟ و اینکه من اگه بخام فیزیوتراپی یه شهر دور از کرج که شهر خودم هست قبول شم چه رتبه ای باید کسب کنم .هدفم شهرستان لار تو استان فارس.
  • سحرموسوی 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سحر جان

از نظر قانونی منعی ندارین و میتونین.

باید تلاش کنین در مورد استان فارس بالاخص نمیتونم نظر بدم ولی برای فیزوتراپی شهرستان های درجه دوم و سوم میتونین با اعدادی بین 3000 تا 4000 احتمال قبولی داشته بشن که البته پارامترهای مختلفی در این بین اثر گذار هستن.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در مسیر یادگیری دروس و کسب رتبه خوب در کنکور تجربی الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*