کنکورکاردانی رشته پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ..من الان دانشجوی فنی رشته ی کامپیوترم ..مدرک دیپلمم مال کاردانشه ..الان دانشجوام ..از رشته ام خوشم نمیاد میخوام برم پرستاری بخونم..دی ماه تموم میکنم دانشگاهو یعنی فوق دیپلم میگیرم..میخوام الان شرکت کنم کنکور کاردانی پرستاری ..با مدرک دیپلم کاردانش میتونم کنکور پرستاری شرکت کنم؟؟ الان زمان ثبت نامش تموم شده یا میتونم شرکت کنم؟به من گفتن دفترچه رو دانلود کنم کدارو دربیارم برم ثبت نام ولی اون دفترچه ای ک گفتن توش این رشته نیس ..دفترچه مال فنی هس ..مگه رشته پرستاری جزوه شاخه فنی هس؟ به سوالا زود پاسخ بدین توروخدا ..گیج شدم دیگه
  • Zahra 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام زهرا جان

برای پرستاری باید کنکور کارشناسی بدین ، و از حوزه فنی و کاردانی نمیتونین وارد بشین
ولی
از مسیر کنکور سراسری میتونین وارد بشین.

پرستاری حوزه فنی نیست و زیرشاخه رشته های تجربی هست.

شما در صورت داشتن مدرک کاردانی ، که شما به زودی خواهید گرفت
و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای
می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین.

پس با توجه به دریافت مدرک کاردانی تنها میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

اینکه شما بر اساس الگوی صحیح با منابع مناسب آموزشی( برای رفع نیازها و چالش های یادگیری) درس بخونین و عملکردتون در راستای هدف و منظم و منسجم باشه، مسلما نتیجه خواهید گرفت.

تعیین اهمیت دروس براساس اهداف شماست چرا که رشته های مختلف در زیرگروه های مختلف قرار گرفتن و براساس همین زیرگروه ها ضرایب تاثیرگذاری دروس در رتبه نهایی کنکور متغییر است.

البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*