کم کردن استرس کنکور

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام پسر من سال یازدهم انسانیه برای کنکور به شدت استرس داره ونا امیده نمراتش خوبه ولی ذهنش آشفتس و اصلا نمیدونه ازکجا شروع کنه یا چطور برنامه ریزی کنه راستش خودم هم خیلی دراین مورد نگرانم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
  • مرضیه 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام خانم مرضیه

در مورد برنامه ریزی که میتونین از همین امروز براش برنامه ریزی های مجموعه در بگیرین تا یک مشاور حرفه ای کلیه امور مطالعاتیتش رو بررسی و براساس نیازها و وضعیتش بهش برنامه ریزی بده ، کمااینکه این امر به میزان زیادی در کاهش استرس دانش آموز تاثیر مستقیم و مثبت داره.

و همچنین اگر مسئله استرس بیش از حد معمولی و آسیب زا هستش میبایست در غالب جلسه مشاوره ای وضعیت خلق، روانی، رفتاری ایشون بررسی بشه تا بر اساس ریشه یابی بتونیم راهکارهای مقابله ای و کاهش استرس رو پیشنهاد بدیم.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*