کمک

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
من دهم تجربی ام اول سال کلی امیدداشتم ولی نتونسم تنبلی کردم راستیتش الان ترازم5800هست ونمیدونم چیکارکنم اصلن چیزی از10نخوندم وحتی توکتاب درسیاهم ایراددارم دیگه میخوام به امیدخداشروع کنم به نظرت این تایموتاپایان خردادچطوربگذرونم میخوام تاپایان خردادکتاب درسیاودرسنامه های کمک درسیاموموتموم کنم بعدتوخردادمرورکنم وتست بزنم کاردرستیه؟یاکلن تشریحی بخونم؟ به نظرت22 تیروبرم یانرم آخه میترسم نتونم درساروتموم کنم ترازم کم شه.میخوام ازتابستون جهش داشته باشم .سوال دیگم درموردپیشخوانیه به نظرت پیشخوانی کنم؟اگه آره چنتادرسو؟توبرنامه راهبردی کل اختصاصیاروداده ولی من که نمیتونم ازکیفیت دهم بزنم 11بخونم.
  • فاطمه 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام دوست عزیزم
شما دقیقا نیاز به یک برنامه ریزی هدفمند دارین که از این حالت تفکر هم بیایین بیرون و بتونین از پایه درس ها رو جمع کنین و مطالعه ی صحیحی داشته باشین…
پیشخوانی از همه ی دروس باید باشه ولی شرایط و اصول داره …
پیشنهاد میدم تماس تلفنی داشته باشین تا بتونیم در مورد اصول کار مطالعه و مرور و زمانبندی تست زنی بهتر صحبت کنیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*