کسب درآمد در حین تحصیل رشته پزشکی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
آقای دکتر سلام عرض ادب و خسته نباشید من امسال پایه نهم را تمام کرده ومیخوام پزشکی و بعد از آن تخصص قلب بخوانم. آقای دکتر من 2تا سوال داشتم : میخواستم بدونم هنگامی که در حال تحصیل پزشکی هستم ( شاید قبل از دریافت پزشک عمومی) میتوانم در آمدی از این رشته داشته باشم تا امرار معاش کنیم، و ایا میتوانم بعد از دریافت دیپلم میتوانم به دانشگاه های روسیه درخواست بورسیه بدم و در روسیه تحصیل کنم و آیا در کنار تحصیل در روسیه هم میتوانم در کنار تحصیل رشته از همان رشته در آمدی داشته باشم و اگر میشه چگونه است . ( خیلی ممنونم آقای دکتر ارادتمند شما )
  • عرفان 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام عرفان جان

بله. به راحتی می تونین از رو مختلف کسب درآمد کنین.
از کار در بخش های مختلف حوزه های درمانی به عنوان دستیار تا تدریس دروس مختلف و …
در هر رشته ای ، هر شخصی بنا به توانایی ها و وضعیت و نیاز قبل از کسب ندرک دانشگاهی و در حین تحصیل قادر به کسب درآمد هست.

در مورد روسیه ،‌بنده فاند، کمک هزینه یا بورسیه تحصیلی برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی ندیدم و اینجور کشورها بیشتر صنعت درآمدزایی از دانشگاه به نام ؛ اجوکیشنال توریست؛ یاتوریست های تحصیلی دارن که به دنبال کسب درآمد از حوزه پذیرش دانشجو هستن و البته از حیث قانونی در اکثر کشورهای اینچنین ، اجازه کار برای دانشجویان نیست،‌مگر به صورت سیاه و غیرقانونی
البته در برخی کشورهای اروپایی امکان کار برای دانشجویان در مدت زمان های محدود هست.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*