برای کنکور99 کدام منابع مطالعه بشه بهتره

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام با توجه به اینکه سازمان سنجش اعلام کرده که در کنکور ۹۹ هم واسه نظام قدیم و هم نظام جدید سوال طرح میشه و تنها سوال آخرشه که دو نمونه سوال طرح میشه بنده سوال ۸۲ فارغ التحصیل شدم و میدونم که در کنکور ۹۹ باید سوالهای نظام قدیم پاسخ بدم و چون رقابت در کنکور فوق العاده سنگینه و به خصوص واسه من که سالها از کتاب دور بودم و میخوام یک رشته خوب قبول بشم و یک برنامه ریزی دو سه ساله دارم سوالم از شما جناب دکتر اینه که نمیدونم کدوم منابع رو بخونم نظام قدیم یا نظام جدید… اگه بخوام منابع نظام قدیم رو بخونم سوال آخرشه و امکان داره کنکور قبول نشم و سال بعدش که باید نظام جدید بخونم با مشکل مواجه بشم اگرم بخوام منابع نظام جدید بخونم خب کنکور ۹۹ باید نظام قدیم شرکت کنم و میترسم از کاری که کردم پشیمون بشم گیج و سردرگمم به نظر شما کدام منابع مطالعه بشه بهتره؟
  • رضا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام رضا جان

نه بترسین و نه گیج باشین.

بهترین کار این هست که با منابع نظام قدیم پیش برین که ان شالله همین کنکور99 هم نتیجه بگیرین و در غیر اینصورت و اجبار برای ماندن در کنکور 1400 و … این رو بدونین که منابع تغییر های ساختاری و اساسی و زیربنایی نداشتن و به خرید چند کتاب تست میتونین تمام اطلاعاتتون رو منطبق بر نظام جدید کنین و در کل میتونم بگم خیلی موضوع جدی ای نیستش.

موضوع جدی درس خوندن و داشتن دانش و استفاده از زمانتون هستش برای یادگیری هر چه بیشتر و انجام مطالعه مفهومی با هدف یادگیری عمیق و تلاش در جهت تست زنی بهتر و حرفه ای تر …

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*