کتاب های کنکور ۹۹

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام یک سوال در خصوص کتاب های کنکور ۹۹ داشتم من از کنکوری های نظام جدید ۹۸ هستم و قرار برای کنکور ۹۹ بخونم میخواستم بدونم من باید کتاب جدید بگیرم یعنی کتابای کنکوری های ۹۹ رو بخونم یا کتاب های خودمون کافی هستن؟ بالاخره ما کلی هزینه کردیم و کتاب خریدیم واقعا یعنی دیگه کتابای کنکور ۹۸ رو باید بذاریم کنار و جدیدشو بخریم؟؟؟
  • مهسا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهسا جان

با کتاب های خودتون پیش برین فعلا، کتابی تهیه نکنین

اجازه بدین از طرف سازمان سنجش نتیجه نهایی منابع آزمون 99 روی سایت بیاد و همه چیز مشخص بشه، بعد اگر نیاز بود اقدام به تهیه کتاب خاصی کنین.

البته قرار نیست کل کتاب ها رو مجدد بگیرین و شاید نیاز باشه بررسی هایی انجام بدین

مکهم درس خوندن هستش. مهم در مسیر حرکت کردن و باز نایستادن هستش. برای موفقیت در کنکور میبایست ، آهسته و پیوسته و قوی عمل کنیم که بتونیم به نتیجه برسیم.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی با قیمت و کیفیت مطلوب بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*