کتاب نظام جدید برای کنکور 99

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام. من نظام جدیدم ۹۸کنکور دادم پشت کنکوری موندم میتونم از همان کتابهای ۹۸ استفاده کنم یا باید چاپ جدید ۹۹بگیرم؟؟چون شنیدم تغییراتی داشتن کتابها
  • سعید 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سعید جان

منابع نظام جدید کنکور 99 در قالب کلی خیلی تفاوت عمیقی با کنکور 98 نخواهند داشت، تفاوت اندک در برخی کتب هم از طرف سازمان سنجش حدود مهر تا آبان ماه اعلام میشه و در واقع منابع و حذفیات و اضافات از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org و هفته نامه پیک سنجش به صورت کامل اطلاع رسانی میشن و هم اینکه از قسمت مقالات سایت خودمون هم به آدرس زیر میتونین در تاریخ مطروحه با خیال راحت جزئیات رو بگیرین.

پس از همین الان با کتب خودتون با خیال راحت میتونین شروع به مطالعه کنین.

لینک صفحه مقالات مربوطه:
https://dr-pedram.com/articles/%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*