کتابهای جدید

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
خسته نباشید در نظام جدید دوکتاب به اسم نگارش و آزمایشگاه اضافه شدن ولی در عوض یک کتاب زمین شناسی دارن و دوازدهم زمین ندارن.خب نگارش احتمالا سوالاش میره جزو ۲۵ تا ادبیات.ولی بنظرتون تکلیف زمین و این کتاب آزمایشگاه چی میشه؟از کدوم سوال میدن.نمیشه که فقط از یک کتاب زمین بیستا سوال طرح کنن از یطرفم این آزمایشگاه عملی هست.ازین جهت این سوال رو پرسیدم که اگه بین نظام جدید و قدیم بخوان براساس تراز رتبه بگیرن خب قدیما زمین دارن ولی جدیدا نه چطوری میخوان تراز بگیرن؟
  • بهزاد 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام بهزاد عزیز
در مورد شیوه ارزیابی نظام جدید هنوز مستند واضحی ارایه نشده و نمیشه به سیستم خاصی استناد کرد و پاسخ سوال شما رو داد.
ولی مساله ای پر واضح هست، اینکه شما در هر کدوم از دو نظام قدیم یا جدید اگر قرار بگیرین، بر اساس محتوای درسی همون نظام ارزیابی میشین و خیلی ای مسائل برای شما دغدغه نباشه و بیشتر تسلط بر مفاهیم میبایست محور اصلی فکر و فعالیت شما باشد.
در مورد کتاب آزمایشگاه هم احتمال آوردن سوال در کنکور ازش هست.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*