کارشناسیIT تغییر رشته به پزشکی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
باسلام خدمت دکتر پدرام من مدرک کارشناسی ای تی دارم باتوجه به اینکه مدرک دیپلم فنی هنرستان بوده قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی و دارم خواستم بدونم امکان این کار هست؟ چه شرایطی باید داشته باشم؟ نظر شما چیه دراین مورد؟
  • بنیامین 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام بنیامین عزیز

بله. امکانش هست.
شما در صورت داشتن مدرک کارشناسی ای تی یعنی مدرک کاردانی هم دارین و با داشتن کاردانی می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین آزمون بدین.
پس مهم نیست که مدرک دیپلم فنی داری، مهم این هست که کاردانی رو گرفتین و مدرک کاردانی به جای پیش دانشگاهی قرار میگیره.

پس فقط میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و تیرماه سال بعد کنکور بدین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در رشته و دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

نظر بنده هم این هست اگر برنامه ای برای آینده چیدین و خودتون رو لایق اون میدونین، تلاش کنین تا بهش برسین…

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*