کارشناسی نرم افزار تغییر به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام خدمت دکتر دکتر من کارشناسی نرم افزار رو دارم که مدرک رو از دانشگاه پیام نور گرفتم الان 26سالمه میخواستم رشته پرستاری بخونم گفتم چطوری میشه ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید
  • سیروان 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سیروان عزیز

اگر مدرک فوق دیپلم (کاردانی) داشته باشین یعنی به صورت ناپیوسته لیسانس نرم افزار گرفته باشین، با استفاده از مدرک کاردانی میتونین کنکور تجربی رو شرکت کنین.

اگر هم پیش دانشگاهی ریاضی داشته باشین و کارشناسی نرم افزار 4ساله خونده باشین و از این راه کارشناسی گرفته باشین، باز هم با استفاده از پیش دانشگاهی ریاضی می تونین کنکور تجربی رو شرکت کنین.

پس اصولا شما نباید منع قانونی و یا مشکل مدرک داشته باشید.

در مورد بازار کار پرستاری با توجه به نیاز اقصی نقاط ایران به پرستار و احداث بیمارستانهای جدید در طرح های بهداشتی – درمانی کشور، میتوان به راحتی گفت حال حاضر تا سال های آتی بازار کار در کشور وجود دارد و از نظر استخدامی سن خیلی ملاک مهمی نخواهد بود.

در مورد شروع به درس خوندن مسلما باید درس ها رو از پایه بخونین و نیازمند برنامه ریزی هستش و منابع آموزشی حرفه ای نیاز دارین که هم مباحث رو از پایه یاد بگیرین و هم تکنیک های تست زنی رو بتونین بگیرین.
دوست داشتین با مرکز تماس بگیرین 22691010-021 برای همه ی موارد در خدمت هستیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*